Bitcoin

Acorns CEO’su: Her Düşüş Bir Yükselişin Habercisidir

Bitcoin fiyatında 17.850 dolarlı seviyelere düşüş yatırımcıları harekete geçirdi.

Yatırımcılar, 19 bin dolarlı seviyelerden 17.850 dolar seviyesinin altına düşüş sonrasında ne yapacaklarını şaşırdılar. Çok sayıda kripto para birimi yatırımcısının karar vermekte zorlandığı son günlerde Acorns CEO’su Noah Kerner’den önemli bir açıklama geldi.

Kerner, kripto para biriminin düşüşü sırasında kendisinin de paniklediğini, ancak her düşüş sonrasında tarihe bakıldığı zaman yükselişlerin olduğunun rahatlıkla görülebileceğini açıkladı. Lider kripto para biriminin daha önce defalarca kez değer kaybettiğini belirten Kerner, yatırımcıların beklentilerini her daim canlı tutmasını önerdi.

Bitcoin Fiyatındaki Düşüş Panik Yarattı

Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin hızı arttıkça yatırımcılar panikliyor. Çok sayıda yatırımcı karar vermekte beklemeyi tercih ederken, bazı yatırımcılar ise uzun vadeli yatırımların bu dönemde endişe verici olduğunu düşünüyor ve yatırımlarını altın, dolar ve diğer yatırım araçlarına yatırıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu