bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerAdam Back: Bitcoin Gelişimi İnternet Gelişiminden Daha Hızlı

Adam Back: Bitcoin Gelişimi İnternet Gelişiminden Daha Hızlı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paraların çok hızlı geliştiğini ve insanların kripto para yatırımı yapmak konusunda eskiye nazaran daha fazla ilgi gösterdiklerini açıklayan Adam Back, internetin geliştiği hıza göre Bitcoin gelişiminin çok daha hızlı olduğunu savundu. Bitcoin’in çok hızlı geliştiğini ve insanların bu gelişimden faydalandıklarını açıklayan Back, kripto paraların gelişim hızının internetin gelişim hızından daha iyi olduğunu, internetin geliştiği dot-com balonu döneminden bile daha hızlı bir gelişimin söz konusu olduğunu açıkladı.

Kripto para birimleri çok hızlı gelişiyor. Yatırımcıların ve yatırımların sayısı sürekli olarak artıyor. Bu Dot-com krizini hatırlatsa da Bitcoin’in internetten daha hızlı geliştiği kesin.

Adam Back’in bu açıklamaları aslında kripto para pazarında daha önce de yapılan açıklamalar. Zaman zaman kripto paralar ile dot-com krizi ve dönemi ile ilgili açıklamalar oldu ve bu açıklamalar devam edecek. Bitcoin’in hızlı gelişmesi kripto paralara olan ilginin artmasında bir sebep olsa da yatırımcıların giderek artan sayısı, giderek daha fazla insanın ilgi göstermesi sonucunda kripto para pazarının daha büyük ilgi gördüğü kesin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları