AltcoinHaberler

Adeta Füze Gibi Fırladı: 24 Saatte Yüzde 104 Yükseldi!

28 milyon dolar piyasa hacimli altcoin füzeden hızlı yükseliş gösterdi.

Kısa vadede yatırımcılarına en çok kazandıran kripto para birimleri arasında yer alan ilk 5’liye oranla 100. sıranın ardındaki kripto para birimleri de zaman zaman fırlıyor. Bonorum (BONO) adlı 113. sıradaki kripto para bugün %104 oranında yükseliş göstererek 24 saatten bile kısa süre içerisinde %100’ün üzerinde değer kazandı.

24 saatlik hacim oranlarına bakıldığı zaman 32.500* dolarlık bir hacim görülürken, kripto para biriminde işlem yapan yatırımcı sayısının fazla olmadığı, ancak mevcut yatırımcıların pozisyonlarını korudukları iddia ediliyor.

Alımların daha fazla olması, satışların ise az olmasının buna sebep olan en önemli etkenler olabileceği belirtilirken, 49.87 dolar fiyatla alıcılar arayan BONO’nun verilere göre arkasında bazı soru işaretleri de yok değil. Bazıları BONO’nun bir anda yine çakılacağını iddia ediyor.

*Ciddi yükseliş yaşayan coinler oldukça büyük riskleri beraberinde barındırır. Bu tarz kripto paralarda tıpkı yükseliş yaşadığı gibi aynı oranda dibe çakılma görülebilir. Bu sebeple yatırımcıların FOMO (fırsatı kaybetme korkusu) etkisine kapılmadan güvenli bir şekilde yatırım yapması önerilmektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu