Haberler

‘Bitcoin’in Geleceği Afrika Kıtası Ülkelerince Belirlenebilir’

Afrika ziyareti ile ilgili bazı yeni açıklamalar yapan Twitter CEO’su Jack Dorsey, Afrika'da potansiyel olduğunu açıkladı.

Twitter CEO’su Jack Dorsey, Twitter’dan yaptığı açıklamada Afrika kıtasında birçok ülkede potansiyel olduğu ve gelecekte daha fazla insanın Afrika kıtası ile iş yapmak zorunda kalacak olduklarına değindi. Kripto para birimi Bitcoin ve altcoin Afrika’nın birçok ülkesi sayesinde geleceği olabileceğini sözlerine ekledi.

Afrika’da henüz kripto para birimleri çok yaygın değil ve fakirlik, açlık hakim. Ancak kripto para birimi sahiplerinin sayısı giderek artarken, Afrika’da kripto paralara sahip olabilecek milyarlarca insan var. Bu insanlar daha kolay olması, daha az değer kaybetmesi gibi sebepler dolayısı ile Twitter CEO’su Jack Dorsey tarafından da belirtildiği gibi gelecekte kripto paraların kaderini belirleyebilirler.

Henüz olmasa bile gelecekte kripto paralar daha fazla Afrikalı insana ulaşacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu