Kripto HaberleriHaberlerAfrika Ülkelerinde Kripto Para Yatırımlarında Artış

Afrika Ülkelerinde Kripto Para Yatırımlarında Artış

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Afrika’nın başta Güney Afrika olmak üzere Nijerya, Gana gibi gelişmeye devam eden ülkelerinde kripto para sahibi olan insanların sayısı gün geçtikçe daha fazla artıyor. Bazı Afrikalılar henüz kripto paraların beraberinde getirdiği faydalar ve zararlardan dolayı karar verme ile ilgili zorlanıyor olsa da gelecekte kripto para sahibi Afrikalı sayısında büyük bir artış bekleniyor.

Afrika’da kripto para birimlerine ilginin giderek artmasının ardında en fazla ülkelerde yaşanan ekonomik sorunlar boy göstermekte. Ülke ekonomisi kötü olan Afrika ülkelerinin büyük kısmında insanlar bankalara güvenemiyor ve paralarına el konulabilecek iddiası gibi sebeplere bağlı olarak paralarının daha fazla değer kazanması olasılığı ve tüm Dünya ile aktif para transferi yapabilmenin de faydaları ile aktif olarak son araştırmalarda altcoin ve kripto para kullanmaya öncelik gösteriyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları