Haberler

Afrika Merkezli Kripto Para Borsaları Güven Vermiyor!

Afrika ülkeleri merkezli kripto para borsalarının güven vermediği yönünde açıklamaların sayısı giderek artıyor.

Dünyanın en fazla insan yaşayan kıtalarından bir tanesi olan Afrika Kıtası özellikle de son yıllarda daha büyük sorunlar ve küresel krizlerle karşı karşıya.

Dünyanın geri kalanının yetersiz desteği, diktatör yönetimler ve askeri darbeler ile anılan çok sayıda Afrika ülkesinde bugün için kaos, şiddet ve gözyaşı devam ediyor. Bazı Afrika ülkeleri ise gelişimlerini son hız devam ettiriyor. Güney Afrika en gelişmiş olan Afrika ülkesi olarak gösterilirken bugün orada bile çok ciddi güvenlik sorunları olduğu gerçeği gün gibi ortada.

Afrikalı yatırımcılar son dönemde farklı tartışmalara da katılıyorlar. Afrika ülkeleri merkezli kripto para borsalarına güvenmediklerini ve bunun yerine bilindik kripto para borsalarına daha çok yatırım yaptıklarından söz eden yatırımcılar “Afrika ülkeleri merkezli kripto para borsaları pek fazla güven vermiyor, ne gibi önlemler aldıklarını bile açıklamıyorlar” diyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu