Haberler

Afrika Ülkelerinde COVID-19 Blockchain’i Vurdu

Afrika ülkelerini etkiliyor.

Afrika ülkesi Güney Afrika başta olmak üzere bölge ülkelerinin çok ciddi corona virüsü krizi içerisinde olduğu belirtildi. Bu krizin zaten ekonomik anlamda kötü durumun ötesinde olan bu kıta için daha büyük krizlere sebep olduğu, gıda ve su bulmak konusunda insanların çok ciddi sorunlar yaşamak zorunda kaldıkları belirtildi. BM tarafından gıda güvenliği ve gıdaya erişim konusunda sorunlar olabileceği ve bunun 2 yıl sürebileceği bilgisi verilirken, Afrika ülkelerinin de Blockchain ve benzer programlara ayırdığı az miktarlı bütçelerin bile artık kullanılamaz hale gelebileceği öngörülüyor.

Afrika ülkelerinde yaşanan corona virüsü krizinin özellikle Blockchain sektörü gibi sektörleri etkilemesinin sebebi olarak ise bu tür projelerin daha maliyetleri ve bir o kadar daha riskli olması sebep olarak gösterilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu