bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoinAfrika Varyantının Adını Taşıyan Kripto Para 5x Yaptı!

Afrika Varyantının Adını Taşıyan Kripto Para 5x Yaptı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Afrika’da çıkan yeni Covid-19 varyantı küresel piyasalarla birlikte, kripto para piyasalarını da etkiledi.

Aşıların yeni varyanta karşı etkili olup olmadığı henüz bilinmezken, varyantın Avrupa’da da görülmesi tedirginliği iyice artırdı.

Bu varyant yeni kapanmalara neden olur mu sorusu hala gündemdeyken, Omicron adındaki kripto para birimi %500 üzerinde yükseliş yaşadı.

Projenin Afrika varyantı çıkmadan yaklaşık 20 gün önce Coingecko’da listelendiğini görüyoruz.

Ethereum’un başarı L2 protokolü Arbitrum üzerinde kurulu projenin isim benzerliği nedeniyle bu hype’ı yaşadığı değerlendiriliyor.

Uzmanlar Squid Game Token örneğini vererek, bu tarz riskli ürünlere yatırım yaparken çok daha dikkatli olunması gerektiğini hatırlatıyor.

Ekibini anonim tutan projenin kim yada kimler tarafından desteklendiği de bilinmiyor. Arbitrum üzerine kurulu merkezi olmayan bir para birimi protokolü olan Omicron’un isim benzerliği ile yaşadığı bu hype nerede son bulacak bilinmezken, uzmanlar bu tarz kripto paralardan uzak durulması gerektiğini belirtiyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Senol demir

Bende kuracağım zaten bi kripto para birimi, osamnli işi olacak adi da ” iyi” olacak, butun turk boylari alsin, osmanli imparatorlugu gelecek, parasi niye gelmesin ;))

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları