binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAğ Yükseltmesi Yaklaşan Bu Altcoin, Bir Ayda Rekor Düzeyde Yükselerek Yatırımcısını Sevindirdi!...

Ağ Yükseltmesi Yaklaşan Bu Altcoin, Bir Ayda Rekor Düzeyde Yükselerek Yatırımcısını Sevindirdi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Bu altcoin son 30 gün içinde hızla yükselerek en iyi performans gösteren non-meme token olarak ön plana çıktı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paranın hızlı dünyasında Fantom’un yerel tokenı FTM, son 30 gün içinde en iyi performans gösteren non-meme token olarak ön plana çıktı.

Fantom’un FTM’si Ağ Yükseltme Beklentileri Arasında En İyi Performans Gösteren Kripto Para Oldu

Sadece dört hafta içinde %190’ın üzerinde şaşırtıcı bir artış gösteren FTM, hem yatırımcıların hem de meraklıların dikkatini çekerek dijital varlık dünyasında yeni zirvelere doğru ilerledi.

CoinGecko’nun verilerine göre, FTM’nin fiyatı 0.40 dolardan 1,20 dolara fırlayarak Nisan 2022’den bu yana en yüksek değerine ulaştı.

İlgili Haber  Bitcoin ETF'lerinden Çıkışlar Devam Ediyor! Alımlar Satışları Ne Oranda Karşılıyor! İşte Detaylar

Bu olağanüstü yükselişle birlikte, tokenın piyasa değeri 3,29 milyar dolara yükseldi ve küresel olarak en büyük 41. kripto para birimi olarak konumunu sağlamlaştırdı.

Buna karşılık, Bitcoin ve Ethereum gibi sektör devleri nispeten mütevazı kazançlar elde etti; Bitcoin aynı dönemde %28, Ethereum ise yaklaşık %20 artış gösterdi.

Fantom’un hızlı yükselişinin ardındaki önemli bir katalizör, Katman 1 blok zincirindeki işlem işleme hızlarını artırmak için planlanan yaklaşan Sonic yükseltmesi gibi görünüyor.

Önümüzdeki aylarda mevcut Opera ana ağının yerini alacak olan Sonic ana ağı, işlem hacmi ve verimlilikte önemli bir artış vaat ediyor.

Kapalı testler sırasında, Sonic yükseltmesi saniyede 2.000 işlemlik (TPS) bir teorik verim ve sadece 1,1 saniyelik bir sonuçlanma süresi gösterdi. Bu etkileyici performans, yalnızca 3,2 TPS kaydeden Opera ana ağının mevcut yeteneklerini gölgede bırakıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail