Haberler

AirAsia Kripto Para Dönemine Geçmeye Hazırlanıyor

Dünyaca ünlü havayolu şirketlerinden birisi olarak dikkat çeken AirAsia kripto para birimlerine geçiş yapmak üzere çalışmaya başladı. Bildiğimiz gibi artık dünya genelinde hemen hemen tüm şirketler, kısa süre içerisinde kripto paralara ayak uydurmaya başladı. Nitekim havayolu şirketlerinde de bu tarz girişimlerin çok yoğun olduğunu biliyoruz.

AirAsia, geçtiğimiz günlerde kripto para ödüllü bir yarışma düzenledi. Bununla birlikte esas amaçlarının ise nakit ortamından tamamen bağımsız bir sürece geçiş. Yani artık tamamen dijital ödeme yöntemlerine eğilim göstereceklerini açıkladılar.

ICO Projesi için Hazırlıklar Başladı

Şirket bu anlamda çok ciddi şekilde projelere eğilim göstermeye başladı. Kendilerine has bir kripto para geliştireceklerine dair haberler de gündemde. Öyle ki yetkili ağızlardan ICO süreci ile alakalı olarak da net bilgiler gelmeye başladı. Bu süreçlerin sonunda ise tamamen dijital ödeme sistemlerine yönelik adımlar atacakları aşikar.

Singapore Airlines Öncü Oldu

Singapore Airlines, dünya genelinde ilk olarak kendi kripto para birimini geliştiren havayolu şirketi olarak dikkat çekti. Bu birim ile alakalı olarak hazırlık süreçlerinin noktaladığı bildirildi.

Dünyaca ünlü havayolu şirketi, kısa bir zaman dilimi içerisinde resmi olarak kendi biriminin ICO sürecini başlatacak. Bu ICO sürecinde görülen ilgiye göre ilerleyen dönemde daha büyük ve daha kapsamlı seçenekleri ön planda tutacaklarına dair bilgiler de edindik. Tabi ki neler olacağını bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu