HaberlerKripto Para

Airbnb CEO’sundan Kripto Para Sinyali!

Airbnb CEO'su yaptığı anketin sonuçlarını paylaştı.

Kripto paraların popülaritesine karşı kayıtsız kalmayan Amerikalı çevrimiçi kiralama şirketi Airbnb, kripto para birimleri ile ilgili ödeme desteği başlatacaklarını duyurdu.

Airbnb CEO’su Brian Chesky, 3 Ocak tarihinde Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda takipçilerine 2022’de Airbnb’den ne beklediklerini sormuştu.

Takipçilerinden gelen önerilerden öne çıkan 6 tanesini tekrar paylaşan CEO, kripto para ödemelerinin takipçilerinden gelen bir numaralı öneri olduğuna dikkat çekti.

Airbnb CEO’su yaptığı paylaşımda gelen önerilerin çoğunun üzerinde hali hazırda çalıştıklarını belirterek 2022 yılında Airbnb şirketinin kripto para ödeme desteğini başlatabileceğinin sinyalini verdi.

Chesky’nin paylaşımında takipçilerinden çeşitli token fikirlerinin geldiğini de belirmesi ileride şirketin kripto para ödemelerinde bir kaç token ile sınırlı kalmayacağını gösterdi.

Hali hazırda Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay ve PayPal üzerinden Amerika Doları ile işlem alan Airbnb, geçtiğimiz aylarda müşterilerden kripto para ödemeleri ile ilgili çok sayıda talep geldiğini açıklamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu