Haberler

Ajanlar Bitcoin Yolunu Tercih Etmeye Başladı

Kripto paralar ne kadar beraberinde iyi işler getirse bile kötü işleri de getirmiş durumdalar. Kripto paralar aracılığı ile ilgili gizli işlerin sonsuza kadar Bitcoin varolduğu sürece sona ermeyecek olduğu gerçeği karşımızda dururken, bizlerin kripto paraları yatırım amaçlı kullanmasına rağmen herkesin bu şekilde kullanmadığını bilmek büyük önem taşıyor. Olası bir ajan tutacak olsaydınız veya ajan olsaydınız, eşinizi, iş arkadaşınızı izletmek için hangi seçenek ile ödeme yapmayı tercih edersiniz? Bitcoin, nakit, kredi kartı, PayPal, altın veya farklı ülkenin para birimi olan döviz üzerinden? Sizin tercihiniz hangisi olurdu? Görünen o ki zengin ve varlıklı kişilerin tercihi Bitcoin’den yana.

İngiltere ve Almanya Başta

İngiltere ve Almanya’da kısa bir araştırma yapıldığında ajan tutmak ve eşinizi, yakın dostunuzu veya size düşman birisini izletmek istediğiniz ajana (kişi) ödemeyi Bitcoin ile yaparak ajan tutup tutmadığınız konusunda yasal önlemlerden kurtulmuş olacaksınız. Bunu bilen zengin yabancı ülke vatandaşlarının tercihi Bitcoin ile ödeme yapmaktan yana olurken, gizlilik konusunda bu sayede bu meslek dalında da Bitcoin iyi bir araç haline getirilmiş.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu