Haberler

Akıl Almaz Açıklamalar: Bitcoin’in Gerçek Faydası Yok, Piramit Şeması!

Lending Tree’nin baş ekonomisti Tendayi Kapfidze, bugün yaptığı açıklamaları ile kripto para camiasında büyük tepki çekti.

Lending Tree’nin baş ekonomisti Tendayi Kapfidze, açıklamasında kripto para birimi BTC’nin ‘ilk insanlar’ olarak gösterilen ilk Bitcoin yatırımcılarını zengin ettikten sonra gerçek bir kullanımı olmadığını ve dünya için hiçbir faydası olmadığını iddia etti. Aslında Lending Tree’nin baş ekonomisti Tendayi Kapfidze’nin açıklamalarına katılan milyonlarca insan var ve çoğu insan kripto paralarına artık ‘gerçekten faydalı olmadığına’ inanıyor. Bunun sebebi sürekli olarak ilk zengin olanlardan bahsedilmesi ancak artık ‘kimsenin Bitcoin’den zengin olmaması’ gerekçe olarak gösteriliyor.

Tendayi Kapfidze Bitcoin’i bir piramit şeması olarak gösterirken gerçek bir faydasının olup olmadığı konusu ise soru işaretlerine neden oluyor. Bitcoin bugün milyonlarca insanın sınırötesi ödemeler yapabilmesini ve bunu çok kısa süre içerisinde yapabilmesini mümkün kılan çok sınırlı seçeneklerden sadece bir tanesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu