Kripto HaberleriHaberlerAkon: Bitcoin Yatırımcısıyım, Kripto Paralar Çok Stabiller!

Akon: Bitcoin Yatırımcısıyım, Kripto Paralar Çok Stabiller!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Akon, kripto paraların giderek daha fazla stabil hale geldiğini ve kendisinin bir süredir kripto para sahibi olduğu ile ilgili basın açıklaması yaptı. Kripto para yatırımcılarının sayısı gün geçtikçe daha fazla artarken, Akon gibi ünlü isimlerin kripto para birimi sahibi olduğunu açıklaması çok fazla kişinin kripto para almasına sebep olabilecek bir hamle olarak değerlendiriliyor.

Kripto para birimi sahipleri kısa süre içerisinde daha fazla sayıda insanın kripto para birimi alabilecek olduğunu ifade etse de Akon gibi isimlerin açıklamaları çok büyük ilgi görmekte.

Fiat paralardan daha stabil olarak kripto para birimlerini gördüğünü açıklayan Akon, yatırımcıların sayısının gelecekte daha fazla artmasını bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları