AltcoinHaberler

Alameda Research 20 Milyon Dolarlık Reef Aldı! Reef Uçtu!

Reef Finance satış turunda 20 milyon dolar topladı.

Polkadot tabanlı DeFi projesi Reef, coin satış turunda 20 milyon dolar toplamayı başardı.

Satış turunda tüm Reef’leri Alameda Research aldı. Alameda Research kripto para varlık yöneticisi olmasının yanında kripto para borsası FTX’in de kardeş şirketi.

The Block’a konuşan Reef Finance CEO’su Denko Mancheski “Alameda bizim ilk büyük yatırımcımız” dedi. Reef daha önceki satış turunda NGC Ventures ve QCP Capital tarafından desteklenmiş ve 3.9 milyon dolar toplamayı başarmıştı.

Mancheski, toplanan paralar ile geliştirme ekibini yakın zamanda genişlettiğini ve yeni hedeflerinin ana ağ protokolünü daha da genişletmek olacağını ifade etti.

Alameda Research’ın Reef’i desteklemesinin ardından Reef’te %25 oranında bir artış gözlendi

Reef Nedir?

Proje 2020 yılının ikinci yarısında başladı. Polkadot ekosistemi üzerine inşa edilen Reef, zincirler arası ticaret sunmayı amaçlayan bir DeFi platformudur. Kripto tüccarlarını tek bir platformda birbirine bağlayan ve hem merkezi hem de merkezi olmayan borsaları destekleyen zincirler arası bir likidite ve getiri (farming) toplayıcısıdır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu