Kripto HaberleriAltcoinAlchemy Haberini Duyan Koştu Ancak Yanlış Kripto Para Aldılar!

Alchemy Haberini Duyan Koştu Ancak Yanlış Kripto Para Aldılar!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Web3 altyapı devi Alchemy son finansman turunda 200 milyon dolarlık yatırım alarak, değerlemesini 10 milyar doların üzerine çıkardı.

Ethereum ve diğer zincirlerdeki merkezi olmayan uygulamaların arkasında kilit oyuncu konumunda olan Alchemy Insights Inc. unicorn haline gelen en son kripto girişimi oldu.

Ekim’de 3.5 milyar dolar değerlemeye ulaşan Kaliforniya merkezli şirket, büyümeye devam etti.

Lightspeed Ventures ve Silver Lake’nin öncülük ettiği finansman turunda 200 milyon dolarlık ek yatırım alan şirket 10.2 milyar dolarlık değerlemeye ulaştı.

lchemy Insights Inc.’ın B2B geliştirici ürünleri OpenSea gibi NFT ticaret platformlarını desteklemeye yardımcı oluyor.

CEO Nikil Viswanathan bir röportajında 50 kişilik ekibiyle küresel olarak  genişlediklerini söyledi ve ekledi: “Kullanıcı tabanımızın %300 büyüdüğünü gördük.”

Haberin duyulmasının ardından Alchemy Insights Inc.’in tokeni olduğunu düşünen yatırımcılar yanlışlıkla Alchemy Pay isimli bir kripto para satın aldılar.

İsim benzerliğinden faydalanan token %8’lik bir sıçrayış yaşadı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları