Haberler

Alexis Ohanian: Bitcoin bir gün tekrar yükselecek

Alexis'e göre kripto paralar mutlaka yükselecek.

Reddit‘in kurucu ortaklarından Alexis Ohanian, Bitcoin fiyatında olan düşüşlerin tüm kripto para piyasasını etkilediğini açıkladı. Bitcoin ve kripto paralar hakkında olumlu yorumları ile tanınan Reddit‘in kurucu ortaklarından Alexis Ohanian, bu konunun kendisi için bir ilgi meselesi olduğunu belirtirken, sadece Bitcoin değil tüm kripto paraların uzun süreler düşüş yaşama durumunun daha önce de olduğunu ve sonrasında düzeldiğini belirterek, bu düzelmenin kısa süre içerisinde olmayabilecek olduğunun unutulmaması gerektiğini açıkladı.

Bitcoin sahibi olanların sabretmesini ve bir süre sonra tekrar kazanabilecek olduklarını hatırlamaları gerektiğini belirten Ohanian, yeni kripto paraların ortaya çıkmasının etkisi ile daha önce 1.000 dolar seviyesinden 250 dolar seviyesine düşen kripto paralardan farksız olarak bugünde aynı durumun yaşandığını belirtti.

Bir gün elbet yükselir

Reddit‘in kurucu ortaklarından Alexis Ohanian’a göre kripto paralar bir gün mutlaka yükselecek ama o gün hangi gün olacak bu konuda bir öngörüsü yok. Haklı olarak bir tarih veremeyen veya vermek istemeyen Ohanian, kripto para sahibi olup olmadığını ise resmen net olarak açıklamıyor.

Kaynak: CoinDesk

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı