blank
Haberler

Alexis Ohanian: Ethereum 15.000 Dolar Olacak

Reddit kurucu ortaklarından olan Alexis Ohanian, Ethereum ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kendilerinin ciddi bir şekilde ETHEREUM hakkında düşüncelerinin çok olumlu olduğunu ve kendisinin bu konuda Ethereum’un bu yıl içerisinde 15.000 dolar seviyesine çıkmasını beklediğini açıkladı. Reddit kurucu ortaklarından olan Alexis Ohanian, ifadelerinde kendisinin Ethereum ile ilgili beklentilerinin çok yüksek olduğunu ifade etti.

Konu hakkında sözlerine, ”ben bu yıl içerisinde analizlerimize göre ortalama olarak Ethereum’un 15.000 dolar seviyesine çıkacak olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim” ifadesini kullanması dikkat çeken detaylardan bir tanesi oldu. Bazı kullanıcıların bu yorumlar ve açıklamalar sonrasında yaptığı açıklamada ise ”bu kadar fazla, Ethereum 15.000 dolar olabilir ancak bunun için bu yıl değil gelecek yıl veya bu yılın son haftaları beklenebilir” ifadelerini kullandı.

Meraklı!

Reddit kurucu ortaklarından olan Alexis Ohanian, Ethereum’a meraklı olduklarını da sözlerinde dolaylı olarak yer verirken, bazı kullanıcıların yaptıkları açıklamalarda Ethereum ile ilgili olarak ”en kısa süre içerisinde bu yaptığınız açıklamaların karşılığını görmek istiyoruz” ifadesini kullanması dikkat çeken detaylardan bir tanesi oldu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu