Kripto Para

Ali Koç “Fenercoin” İçin Tarih Verdi: “10 Gün İçinde Çıkacak!”

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un açıklamalarını aktardık.

Kripto para birimleri günlük hayatımızın pek çok alanında kabul görmeye başlarken, spor camiası da kripto piyasasını yakından takip ediyor.

Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Galatasaray ve Trabzonspor da kripto piyasasına ilgisiz kalmayarak kendi fan tokenlerini çıkarmışlardı.

Fenerbahçe’den de fan tokeni konusunda birer adım beklenirken beklenen açıklama Başkan Ali Koç’tan geldi. Koç, kulübün Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda kripto para konusunda açıklamalarda bulundu.

En geç 10 gün içinde, kripto para projemizin startını yapacağız, imza töreniyle başlatıyoruz.

Ali Koç açıklamalarının devamında kulüp olarak kripto para konusunda temkinli davrandıklarını belirterek devam etti:

Birçok kulüp kendi kripto para stratejilerini açıkladılar. Fenerbahçe olarak sessiz kaldık. Ancak 1 seneyi aşkın süredir, öyle mi böyle mi yapalım, kendi kriptomuzu mu yapalım, iş birliği mi olsun diye her şeyi inceledik. Ne kadar iyi etmişiz de bekledik. Bekledikçe teklifler daha cazip hale geldi. Hem borsa hem yatırımcı herkes Fenerbahçe’yi bekliyor.

Başkan Koç ayrıca Fenerbehçe’nin çıkaracağı tokenin kulüp için iyi bir gelir kaynağı olacağını zira taraftarların bu konuda tatlı bir rekabet içinde olduğunu, bu rekabetten de tüm kulüplerin kazançlı çıktığını söyledi.

Öte yandan Ali Koç, Fenerbahçe Kulübü’nün dijital ortamda ayrıcalığını ortaya koyacağına vurgu yaparak Fenerbahçe kulübü tarafından resmi bir duyuru olmadıkça ‘Fenercoin’ adı altında yapılan paylaşımlara itibar edilmemesi gerektiğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Şevket güldür güldür.

Chz futbol tokenlarında baskın..sezon başlarken yükselebilir (yatırım tavsiyesi değildir)


Başa dön tuşu