Kripto Para

Allianz‘ın Ekonomik Danışmanı: Kripto Paralar Dünyaya Hakim Olmayacak

Allianz‘ın ekonomik danışmanlarından Mohamed El-Erian'dan kripto para açıklaması.

Allianz‘ın ekonomik danışmanlarından Mohamed El-Erian, kripto paralar hakkında yaptığı açıklamada, gelecekte dünyada çok daha fazla kripto para kullanan insanın olacağını ancak kripto paraların egemen bir para birimi olmasının beklenmediğini açıkladı. Bitcoin konusunda yaptığı açıklamada fiyatın düşebilecek olduğunu beraberinde ise bir anda tekrar yükselişinin çok hızlı olabilecek olduğunu belirten Allianz‘ın ekonomik danışmanlarından Mohamed El-Erian, bunun kendi beklentisi dahilinde olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki değişimlerin nasıl olacak olduğu ile ilgili kendisine sorulan soruya, öncesinde çok büyük düşüşler görülebilecek olduğunu ve mevcut piyasa ortamının bunu gösterdiğine değinen El-Erian, kripto paraların daha sonrasında ise büyük bir hızla yükselmeye başlayacak olduğunu ve durdurulamayacak kadar hızlı yükselebilecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin yükselecek mi, düşecek mi?

Bitcoin fiyatı konusunda beklentisinin gelecekte yükselmesinden ve yükselişini sürdürerek daha fazla insanın talebi ile karşı karşıya olmasından yana olduğuna değinen ekonomik danışman, bunun olup olmayacak olduğunun ise yatırımcılara bağlı olarak gelişecek olduğunu açıkladı. Danışman, kripto paraların egemen para birimi olmasına ise çok yakın bakmadığını, sadece belirli bir kullanım oranına sahip olacak olduğunu açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu