binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinAlman Kullanıcıların Bitcoin Hakkında Görüşü

Alman Kullanıcıların Bitcoin Hakkında Görüşü

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin hakkında Türk kullanıcıların ne düşündüklerini biliyoruz, görüyoruz ve okuyoruz. Peki ya Alman kullanıcılar Bitcoin hakkında ne düşünüyorlar? Almanya’da yaşayan vatandaşların Bitcoin hakkında görüşlerinin çok iyi olmadığından bahsetmek gerekiyor. Bir Avrupa ülkesi olan ve ekonomisi Türkiye’ye oranla kat be kat daha güçlü olan Almanya, bu konuda diğer birçok ülkeye oranla daha fazla iyi ekonomiye sahip.

Yıllık olarak açık vermek yerine bütçe fazlası veren Almanya’nın bu tür riskli yatırımlara pek fazla ilgi göstermemesinin bir diğer nedeni de zaten bu. Alman vatandaşları Bitcoin yerine altın almayı tercih ederken altın üzerinden kar elde etmenin daha iyi olabilecek olduğunu ve daha karlı bir yatırım aracı olduğunu düşünüyorlar.

Kazançları Çok Yüksek

Almanya’da Türkiye’ye oranla para kazanma derdinin fazla olmaması ve hükümet desteklerine oranla bir işten kazanılan paranın çok yüksek olmasının etkisi ile Alman vatandaşları daha fazla kar elde etmek için paralarını riske atmaya yanaşmıyorlar. Bunun yerine mevcut olarak paralarını nakit olarak banka hesaplarında tutmayı tercih eden Almanya vatandaşlarının Bitcoin’e pek sıcak olmadıkları aşina.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail