Kripto HaberleriHaberlerAlmanlar Kripto Paralara Yatırım Yapmak İstiyor

Almanlar Kripto Paralara Yatırım Yapmak İstiyor

Takip et

Almanya’da yapılan anket sonuçlarına göre Alman vatandaşlarının %29’u gelecekte kripto para sahibi olmak istediklerini, bugünden kripto paraları takip etmeye başladıklarını gösterdi. Kripto paralara yatırım yapan Alman vatandaşı sayısı oldukça fazla olmasına rağmen henüz daha güvenemeyen ve bazı endişeler dolayısı ile Bitcoin almayan Alman vatandaşı sayısının milyonlar olduğu belirtildi.

Ülkede kripto paralara yönelik algı ise olumlu yönde olduğundan dolayı Alman vatandaşlarının Bitcoin hakkında olumsuz düşünmedikleri, özgür ve serbest ekonomilerinde kendilerince kararlar alarak bu alanda pek ilgilerinin olmadığı bugünlerde durumun tersine dönebilecek olduğu açıklandı.

Almanya Kripto Paralara İlgi Gösteriyor

Almanya tarafının kripto paralara bu kadar fazla ilgi göstermesinin beklenmedik bir durum olmasına rağmen yatırımcı sayısının gelecek yıllarda daha fazla artmasının mevcut kripto para piyasalarının durumuna bağlı olarak değişebilecek olduğu iddia edilmekte. Konuya yakın kaynaklar Bitcoin’in yükseliş yaşaması durumunda Alman vatandaşlarının da Bitcoin’e ilgi duyma oranlarında artışlar yaşanmasının beklenen gelişmelerden birisi olduğunu, düşüş durumunda ise daha fazla gerileme yaşanabilecek ve ilginin azalabilecek olduğunu belirtmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları