binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerAlmanya Federal Maliye Bakanlığı: Yeterli Sebep Yok

Almanya Federal Maliye Bakanlığı: Yeterli Sebep Yok

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Almanya Federal Maliye Bakanlığı, merkez bankası destekli kripto para üretmek için yeterli bir neden olmadığını belirtti. Bu neden dolayısı ile merkez bankası destekli kripto para üretmeye gerek olmadığını açıklayan Almanya Federal Maliye Bakanlığı, gelecekte bunun değerlendirilebilecek olduğunu açıkladı. İnsanların henüz bu yönde bir istek ve talebi olmadığının belirtilmesi açıkça doğru bir durum.

Alman vatandaşlarının büyük kısmı kripto paralar ile dahi ilgilenmezken ülkede merkez bankasının bu yönde bir adım atmasını destekleyen kişi sayısı çok az. Bunun nedeni asıl gerçek manada değer kazanan ve ilgi çeken kripto paranın Bitcoin olması ve merkez bankası destekli kripto paranın sadece Alman vatandaşlarının bir kısmı tarafından kullanılacak olmasının fazlaca etkisi var.

Destek Gerekiyor

Eğer ki merkez bankası destekli kripto para üretilmesi isteniyor ise daha fazla insanın bu yönde talep göstermesi gerekmekte. Eğer ki talep az olursa açıklamada denildiği şekilde merkez bankası destekli kripto para üretimi pek gerçek olacak gibi görünmüyor. Bu konuda büyük görev Alman vatandaşlarına düşüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail