Kripto HaberleriHaberlerAlmanya'da Tartışma: Yaşlılara 'Huzurlu Ölüm' Hakkı Verilirse Bitcoin'lere Ne Olacak?

Almanya’da Tartışma: Yaşlılara ‘Huzurlu Ölüm’ Hakkı Verilirse Bitcoin’lere Ne Olacak?

Takip et

Alman Palyatif Tıp Derneği ile Alman Pnömoloji ve Suni Solunum Derneği’nce hazırlanan rapora göre Almanya’da corona virüsünden ölecek olan ve çok ağır durumdaki yaşlı hastaların yüksek dozlarda sedasyon verilerek acı çekmelerinin önlenmesi kararı alındı. ABD ve tüm dünyayı sarsan küresel krizde birçok insan acı çekerek ölürken Almanya yönetimi ise sözde bu acıları önlemek için çalışıyor.

Ancak akıllarda bazı şüphelerde yok değil. Almanya’da bu ölecek olan insanların eğer varsa kripto para birimi varlıklarına ne olacağı soru işareti doğurdu.

Eğer yaşlı insanların kripto paraları varsa ve bunlarla ilgili arkalarında hiçbir bilgi bırakmadılarsa neler olabileceği soru işareti oldu. Bir yandan ölen insanlarla kripto para birimi borsalarının ölen insanların yakınlarına bilgi vermesini isterken, bir tarafta ise bunun asla mümkün olamayacağını savunan insanlar ortaya çıktı.

Alman kripto para birimi borsalarının devlet ile işbirliği yapabileceği, özellikle büyük ABD’li ve Çinli kripto para birimi borsalarının da bu konuda aileler ile işbirliği yapabileceği belirtildi.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları