Haberler

Almanya’dan Kripto Para Açıklaması

Almanya'dan açıklama.

Almanya hükümetinden resmi bir açıklama yapılarak AB ile ilgili de kripto para açıklaması yapıldı. AB’nin yönetici konumundaki 2 üyesinden biri olan Almanya, kripto para ve ICO dolandırıcılıklarının Almanya’da özel bir gözetime tabi olmadığı ve özel olarak sınıflandırılmadığı, normal dolandırıcılık vakaları ile aynı sınıfta bulunduğunu açıkladı. Almanya hükümetinin kripto paraları düzenlemesi konusunda dolandırıcılık vakalarının çok fazla olmadığı, AB’nin kripto para dolandırıcılığı vaka kayıtları ile ilgili de Almanya’nın özel olarak ilgilenmediği açıklandı.

Kripto para düzenlemeleri konusunda Almanya son derece iyi çalışsa da bu düzenlemeleri hayata geçirmiyor. Alman makamları kripto para düzenlemelerinin gelecekte AB ile Fransa ortaklığında yapılabilecek olduğunu ve bu sayede üzerlerine düşen yükün azalabilecek olduğu gibi daha etkili yasal düzenlemeler yapabileceklerini düşünüyor.

Alman yetkililerin kripto para düzenlemeleri konusunda yapacak oldukları çalışmalar kısa ve uzun vadeli olarak devam edecek olsa da henüz dolandırıcılık vakalarının çok fazla olmaması ülkenin düzenlemeleri hızlandırması için herhangi bir gerekçe olmadığını gösterir nitelikte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu