Kripto HaberleriHaberlerAlmanya'dan STO Lisansı!

Almanya’dan STO Lisansı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Black Manta Capital Partners şirketine yeni bir lisans verildi. BaFin tarafından STO platformu kurması için verilen lisans ile birlikte Black Manta Capital Partners istediği STO platformunu kurabilecek ve bu tür oluşumlarda rol alabilecek. Bir süre önce Alman yönetiminin gerek kripto para borsaları, gerek ise diğer lisans türleri için lisans verme sürecini zorunlu hale getireceği ve 2019 yılından sonra 2020 yılında daha fazla güvenlik önlemleri alacak olduğuna yönelik bir yol haritası oluşturulmuştu.

Kripto para birimi borsalarına verilecek yeni lisanslar ve diğer lisanslar için BaFin daha sert bir tutum sergileyecek olsa da Black Manta Capital Partners’e verilen STO lisansı uzun bir süre sonra STO platformu için verilen lisans oldu.

Alman kurumları gerek ICO’lar, gerek ise STO’lar konusunda birçok güvenlik önlemine sahip ve bu lisans türlerini normalde bile zor veren bir ülke. Japonya ve ABD kadar sert olmasa da Almanya’nın AB’de en fazla lisans verme zorluğu çıkaran ülkelerden birisi olması ülkenin bu anlamda güvenli olmasını sağlayan etkenlerden sadece birisi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları