Kripto HaberleriHaberlerAlmanya'nın 2. Kripto Ticaret Uygulaması Açıklandı: Bison

Almanya’nın 2. Kripto Ticaret Uygulaması Açıklandı: Bison

Takip et

Almanya’nın en büyük ikinci borsa fintech kolu, bu yıl içinde bir kripto ticaret uygulaması başlatmaya hazırlanıyor. Börse Stuttgart’ın bir yan kuruluşu olan Sowa Labs, uygulamayı Eylül ayında kullanıma sunulacağını açıkladı ve bu raporun başlangıçta Bitcoin, Ether, XRP ve Litecoin için ticari destek sunacağı açıklandı. Uygulamanın resmi web sitesine göre, “daha fazla varlık yakında geliyor” açıklaması ile yeniliklere çağrı yapıldı.

Kripto Ticaret Uygulaması Bison

Bison olarak adlandırılan uygulamayı indirmek ücretsiz olacak ve açılışta işlem ücreti talep edilmeyecek. Bu hafta Stuttgart’taki bir fuarda, uygulamanın prototipi gösterildi. Sowa Labs’ın yönetim direktörü Ulli Spankowski yaptığı açıklamada, “Bison, dijital para birimlerinde işlem yapmayı kolaylaştırıyor. Bu, dünyada geleneksel borsaya sahip ilk kripto uygulaması.” dedi.

Değişim, geçen yılın Aralık ayında Sowa Labs’ı satın alarak, Ulm merkezli girişimde % 100 hisseye sahip oldu. Tam rakam bilinmese de, fiyatının milyonlarca avro olduğu bildirildi.

Bu gelişme, borsada kripto para birimi ticaret oyununa giriş yapan geleneksel borsadaki en son örneği temsil etmektedir.

Bitcoin İle Entegre Olacak

Geçtiğimiz ay, Kanada borsa operatörü TMX, tamamen sahip olduğu yan kuruluşun, bir kripto para ticareti arasında aracılık kurması için anlaşma imzaladığını duyurdu. Başlangıçta Bitcoin ve Ether’e odaklanacak bu aracılık, bildirildiği üzere 2018’in ikinci çeyreğinde başlayacak.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları