BlockchainHaberlerKripto Para

Almanya’nın En Büyük Bankalarından Deutsche Bank, Bitcoin Hakkında Yayınladığı Raporla Dikkat Çekti

10 yıl için kripto paraların kullanım miktarı artacak!

Londra, New York, Singapur, Hong Kong ve Sydney şehirlerinde ana yönetim merkezleri bulunan ve ciro ve işçi sayısı bakımından sadece Almanya’nın değil, dünyanın da en büyük bankaları arasında yer alan Deutsche Bank (DB) kripto paralarla ilgili ilgi çekici öngörülerde bulundu.

Önümüzdeki 10 yıl içinde kripto paraların hızlı bir kabul sürecine gireceğini düşünen banka yayınladığı raporda şunları dile getirdi:

2030’da alternatif para birimlerine olan rağbet artacak, bunun sonucu olarak da kripto para birimleri hayatımızın daha çok içinde yer alacak. Böylece daha fazla kişi tarafından kullanılır hale gelecek olan dijital paraların kullanım oranında büyük artış kaydedilecek.

Deutsche Bank’ın Bazı Konularda Endişeleri Var

DB’nin söz konusu raporunda itibari paranın sürdürülebilirliği konusundaki endişeleri de yer alıyor ve DB ekliyor: Enflasyon artarak devam edecek.

Raporda ayrıca İnternet ve Blockchain kullanıcılarının karşılaştırmalı grafiksel değerlerine de yer verildi:

İki değer arasında açık bir korelasyon olduğuna dikkat çeken DB, bu korelasyonun devam edeceği inancında ve bu değerlerden hareketle 2030’a kadar Blockchain cüzdanı kullanıcı sayısının 200 milyona ulaşmasını öngörüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu