Kripto Para

Altcoin Fiyatları Düşüyor, Alım Zamanı Olmayabilir

Altcoin fiyatları neden düştü?

Altcoin güncel fiyatları son birkaç günden beridir düşüş eğilimleri göstermeye devam etse bile kripto para birimi sahibi olan binlerce hatta milyonlarca yatırımcının aklında tek bir soru var; ”Altcoin almanın zamanı mı?” Bu dönemde altcoin almak için yatırımcıların kripto para piyasasında devam eden bu düşüşlerden dolayı bir süre beklemesini öneren birçok uzman, yatırımcıların değer artışı beklentisi olsa da bunun gerçek olup olmayacağının önceden bilinemeyecek olduğunu ifade ediyor.

%4’e varan düşüşlerin bir süre daha devam etmesi beklentisi mevcut ve bu devam edecek olan düşüşler nedeniyle kripto para yatırımcılarının bu dönemde yapacakları alımlar kazanç yerine zarara sebep olmasa bile daha az kar elde etmelerine sebep olabilir.

Ayıca yüzde 68 seviyelerinde olan BTC hakimiyeti yüzde 40-45 seviyelerine düşmeden altcoinlerde ciddi bir ralli beklenmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu