Haberler

Altcoin Fiyatlarında Yükseliş Sonrası Düşüş Olabilir Mi?

Altcoin fiyatlarında düşüş yaşanmasının mümkün olduğu tartışma konusu oldu.

Altcoin yatırımcıları bugünlerde çok fazla kazanç elde ederek piyasada ciddi kazanç sahibi oldular. Bitcoin dünden bugüne kadar geçen sürede 100 dolar kadar değer kaybı yaşadı ancak 10.200 dolarda kalmayı başardı. Fiyatların neden düştüğü ve neden yükseldiği hakkında her zaman milyonlarca kripto para yatırımcısı farklı düşünüyor. Ancak genel görüş kripto para balinalarının Bitcoin fiyatını düşürürken altcoin balinalarının ise yatırımcılarında desteğinin olması sayesinde fiyatları yükseltebildikleri yönünde. Kripto para birimi yatırımcılarının kısa ve uzun vadeli beklentilerinde altcoin fiyatlarında yükseliş öngörülüyor ancak fiyatın yakın zamanda ani yükselişler nedeniyle %3-4 düşmesinin ve hatta daha fazla düşüş görmesinin mümkün olabileceği tartışılıyor.

Altcoin fiyatlarında olası bir düşüş olursa yatırımcılar bu düşüşten endişe etmemeli ve kripto para biriminin değerinin tekrar yükselebilecek olduğunu düşünerek hareket etmeli. Yükselişler sonrasında düşüşler analistler için çok doğal bir durum ve olması daha fazla mümkün olan bir olasılık olarak görülür.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu