AltcoinHaberler

Altcoin’de Patlama Yaşanacak

Kripto paraların başında gelen Bitcoin Nisan ayında yaşamış olduğu satın alımlarda Altcoin’ler hiçbir şekilde dalgalanma yaşamadı.

Kripto paraların başında gelen Bitcoin Nisan ayında yaşamış olduğu satın alımlarda Altcoin’ler hiçbir şekilde dalgalanma yaşamadı. Büyük satın alımların Altcoin’lerde yükselişe neden olacağı beklenirken hepsi de aynı seviyede kaldı ve bu durgunluk sebebiyle Bitcoin’in yatırımcılarına getirdiği kazançları Altcoin’ler yatırımcılarına sağlayamadı. Kripto paralar ile ilgili analizlerde bulunan analistlere göre ise Altcoin’lerin kısa süre içerisinde yükselişe geçmesi bekleniyor. Analistlerden birinin 50 bin takipçisiyle yaptığı paylaşıma göre Bitcoin’de ve öbür sanal paraların hepsinde önümüzdeki birkaç gün içerisinde yükseliş yaşanacak.

Piyasalarda Ani Yükseliş Yaşanacak

Kripto paralar özellikle son günlerde oldukça karmaşık günler geçiriyor. Ancak birçok kripto paraolmasına rağmen kripto para piyasasına şu an için sadece Bitcoin kaptanlık yapıyor. Bitcoin ise son yirmi dört saat içerisinde yaklaşık yüzde bir oranında düşüş yaşamış durumda. Geçtiğimiz Nisan ayına bakıldığında ise Bitcoin dört bin dolar olan düşük bir seviyeden altı bin dolarlık seviyeye kadar yükselerek uzun zamandır göremedi değeri yakalamış oldu. Ama Bitcoin yükselirken diğer sanal paralar bu tip bir yükselişi göremedi. Kripto paralar ile alakalı analizler yapan Galaxy ise Twitter’daki bir Tweet’inde yakın bir zaman içerisinde çok yüksek tutarlarda alımların yaşanacağını ve bu satışlar sayesinde Altcoin’lerde patlamalar meydana geleceğini söyledi. Analiste göre bu satışlar Altcoin’i hiç olmadığı kadar havaya uçuracak cinsten olacak.

Altcoin’lerde Şov Yaşanacak

Galaxy tarafından yapılan açıklamalar doğru olarak düşünülürse Altcoin’e müşteri yönlendirilebilmesi için önümüzdeki günlerde Bitcoin’in ücretinde hareket yaşanmaması sağlanacak. Bu sayede Altcoin’lerde talep patlaması yaşanacak ve Altcoin’lerde fiyat artışı sağlanacak. Galaxy’nin açıklamaları ile bu ani yükselişe sadece kırk sekiz saat süre kaldı. Bu süre dolmadan herkese Altcoin almasını söyleyen Galaxy’nin açıklamalarının doğruluğu önümüzdeki günlerde görülecek.

Ancak bugün yaşanan Binance hacklenme vakasından sonra piyasanın bu olaya nasıl tepki vereceği beklentileri değiştirebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı