Haberler

Altın Fiyatı Yükselişe Geçti!

Altın, ABD-Çin haberleri sonrasında artışa geçti.

ONS altın bugün 1.863 dolar fiyatla son zamanların en yüksek seviyelerinde hareket ediyor. Gram altın 467 TL fiyatla alıcı bulurken gün içerisinde 470 lira dengesini gördü ve altın fiyatlarındaki yükseliş sonrasında yatırımcılar yeniden altın alımına yöneldi. Bitcoin fiyatı 19.000 dolar destek seviyesinin altına düşüp riskli seviye olarak gösterilen 18 bin dolarlı seviyeleri görürken altındaki beklenen yükseliş ise henüz istenilen 2.000 dolar seviyesinde değil.

Yatırımcılar bu dönemde Bitcoin fiyatının düşmesi, altın fiyatlarının ise yükselmesi sonrasında ellerindeki varlıkları nereye yatıracakları konusunda kafa karışıklığı yaşarken, çok büyük endişelerin olduğu belirtiliyor.

Altın fiyatlarının 2021 yılı başından itibaren hızla yükselebileceğine dair tahminler ortaya atılırken çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı Bitcoin’in daha fazla değer kazanacağını düşünüyor ve yatırımlarını Bitcoin’den yana kullanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu