Haberler

Altın Fiyatları Yükseliyor

Altın beklenenden daha çabuk ve güçle yükseliyor.

Piyasanın en büyük yatırım araçları arasında yer alan, giderek daha fazla büyüyen altın yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Bugüne kadar yatırımcılarına oldukça fazla kazandıran altın yatırımının gelecek günlerde FED tarafından alınan kararlara bağlı olarak daha fazla ilgi görmesi bekleniyor. Altın fiyatında yatırımcıların ilgisi sonucunda beklenen bu artışın gram altın fiyatını 420 TL seviyesinin üzerine kadar çıkarabilecek olduğundan söz edilmekte.

ABD ve diğer ülkelerde altına olan ilginin sürekli artış eğiliminde olması, İskandinav ülkelerinde altına olan rağbetin daha da büyük bir hızla artmasından dolayı altının yükselmesinin bu dönemin sonuna kadar devam edebilecek olduğu tahmini var.

Bazı kripto para analistleri, kripto paralarında altınla beraber yükselecek olduğunu düşünmekteler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu