Kripto HaberleriHaberlerAltına İlgi Rekor Kırıyor!

Altına İlgi Rekor Kırıyor!

Takip et

Altın fiyatları Türk lirası karşısında her geçen dakika artıyor. Gün içerisinde 380 TL seviyesinin üzerine çıkan altın fiyatının yakın zamanda daha fazla sayıda insan tarafından yatırım amacı ve paranın değerini korumak amacı ile tercih edilmesine daha sık rastlanır oldu. ABD ve diğer ülkelerde altına talep son dönemde giderek artarken, yatırımcılar özellikle yabancı ülkelerde nakit varlıklara ilgi gösterirken bir yandan ise altına daha fazla ilgi gösteriyorlar.

Türkiye’de de yatırımcıların bir bölümü altın ve nakit parayı aynı anda hesaplarda tutmaya önem gösteriyor. Bir grup kripto para birimi yatırımcısı bu dönemde altını tercih etmeye başlarken, piyasada rekor üzerine rekorların kırılıyor olmasının özellikle bu taleplerin artmasında etkili olduğu zannediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları