Haberler

Altında Rekor Beklentisi Sürüyor

ONS ve gram altın fiyatının rekor kırması bekleniyor.

Ekonomistler kısa süre içerisinde altın fiyatının rekor kırabileceğini ve bunun tüm piyasalarda diğer yatırım araçlarına bakış açısını kısa vadede değiştirebileceğine değiniyor. Bitcoin yatırımcıları bu beklentiler nedeniyle altına yatırım yapma yönünde adımlar atarken özellikle de kısa vadede nasıl sonuçlar alınacak olduğu merak konusu olmuş durumda.

Bitcoin yatırımcılarının kısa vadede beklentisi normal seviyelerde hareket etmesi yönünde olurken özellikle de altın fiyatının rekor kırması durumunda BTC yatırımcısının rotasının da altına yönelik olabileceği ve bunun piyasalarda düşüşleri birbiri ardına getirebileceğine yönelik tahminler bulunuyor.

Altın fiyatlarının rekor kırmasının kesin olmasa bile çok yakında gerçek olması beklenen bir beklenti olarak hareket ediyor olmasının sonuçlarının her türlü yatırım aracını etkileyebileceği düşüncesine çoğu ekonomist katılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu