Kripto HaberleriBorsaAmazon, Sam Bankman-Fried ve Batık Kripto Para Şirketi FTX'in Dizisini Çekecek!

Amazon, Sam Bankman-Fried ve Batık Kripto Para Şirketi FTX’in Dizisini Çekecek!

Takip et

FTX’in çöküşünü ve Sam Bankman-Fried’i çevreleyen kripto para skandalı giderek daha fazla taraftan ilgi çekmeye devam ediyor.

Amazon, 8 Bölümlük Sam Bankman-Fried Dizisine Onay Verdi

Marvel yönetmenleri Joe ve Anthony Russo, Amazon için çökmüş Bitcoin şirketi ve onun zor durumdaki kurucusu Sam Bankman-Fried (SBF) hakkında bir dizi için Hunters’ın üreticisi David Weil ile bir araya geldi.

Yayıncı kuruluş konu hakkında sekiz bölümlük sınırlı bir dizi siparişi verdi.

Bu gelişme, Moneyball kitabı yazarı Michael Lewis’in FTX kurucusu Sam Bankman-Fried ile 6 ay geçirmesinin ardından konuyla ilgili yazacağı kitabının haklarını Apple’a vermesinin ardından Amazon’un söz konusu fırsatı kaptırmasının sonrasında geldi.

Dizinin konuyu hangi açıdan ele alınacağı konusunda herhangi bir ayrıntı yok.

Russo kardeşlerle Citadel’de birlikte çalışan Weil, Russo kardeşlerin yönetmenlik için görüşmelerde bulunduğu pilot bölümü oluşturacak ve yazacak.

İlgili Haber
Sam Bankman-Fried ile Bağlantı İddiası Elon Musk'ı Kızdırdı!

Joe Russo, Anthony Russo, Mike Larocca, Angela Russo-Otstot ve Scott Nemes, David Weil ve Natalie Laine Williams ile birlikte AGBO’nun yapımcılığını üstlenecek.

FTX kurucusu Sam Bankman-Fried’in kripto para imparatorluğu, şirketlerinin varlıklarının çoğunluğunun FTT tokeninden oluştuğu ve Alameda Research isimli kardeş şirketlerinin iflasın eşiğinde olmasının haberleşmesinin ardından battı.

İlk etapta iddiaları reddeden kripto para borsası kurucusu, daha sonra çok üzgün olduğunu Twitter üzerinden açıklamıştı.

Bununla birlikte Sam Bankman-Fried’in 30 Kasım tarihinde New York’ta bir konferansa katılacağı aktarıldı. Söz konusu katılımın yüz yüze mi yoksa online olarak mı gerçekleşeceği kesin değil.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları