Kripto HaberleriHaberlerAmazon'da Kripto Para Devri Başlıyor

Amazon’da Kripto Para Devri Başlıyor

Takip et

New York’ta kurulan Moon isimli startup sayesinde artık Amazon gibi e-ticaret sitelerinde kripto para ile alışveriş yapmak hayal olmaktan çıkıyor.

Bitcoin ile Alışveriş Yapmak

Daha önceleri Laszlo isminde bir vatandaş ilk defa kripto para (Bitcoin BTC) kullanarak bir fastfood yerinden yemek almıştı. Bunu gören ve duyan halk yerinde durur mu? Kripto para devrini başlatmaya el attı ve Amazon sitesi Lightning Network (cüzdan) alt yapısını kullanarak kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) ile alışveriş yapmaya başlandı. Bu duruma ilk başlarda sıcak bakılmazken ve bu kadar ilgi göreceği beklenmezken şimdilerde alışverişlerin % 5 i kripto paralarla yapmaya çalıştı ama tabi daha tam olarak sistem rayına oturmadığı için bu girişim başarısız oldu.

Moon Şirketine Türk Hissedardan 100.000 Dolar Destek

Böylesi değişik bir projenin ilk destekçisi 100.000 dolar ile Murat AKTİHANOĞLU oldu. Şirketin yeni kurulmasına rağmen bu kadar büyük risk alan Türk hissedarı Türkiye’de büyük ilgi görmeye devam ediyor.

New York da kurulan Moon şirketinin ceo’sunun yaptığı açıklamaya göre bu uzantı chrome eklendi ve 2020 yılında sadece Amazon e-ticaret sitesinde kullanmakla kalınmayacak dünya genelinde kullanılan tüm e-ticaret sitelerinde kullanıma açılacaktır açıklamaları yer alıyor. Chrome tarafından hala onay beklenirken Moon şirketi ceo’su çarşamba günü kripto paralar ile Amazon sitesinde alışverişe başlanacağının müjdesini verdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları