Kripto HaberleriAltcoinAMC Sinemaları Dogecoin'den Sonra SHIB'e Yöneldi!

AMC Sinemaları Dogecoin’den Sonra SHIB’e Yöneldi!

Takip et

Dünyanın en büyük sinema salonu zinciri AMC Group CEO’su Adam Aron, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile sinema salonlarında hediye kartları için Dogecoin ile ödeme kabul etmeye başladıklarını açıklamıştı.

AMC sinemalarının Dogecoin hamlesinden sonra, şimdilerde yıldızı parlayan Shıba Inu’nun yatırımcılarını heyecanlandıran bir adım geldi.

CEO Adam Aron, Twitter hesabından başlattığı bir ankette Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Dogecoin’den sonra Shıba Inu’nun ödeme yöntemi olarak eklenmesini takipçilerine sordu.

“Dogecoin katili” olarak adlandırılan Shıba’yı ankete katılanların yaklaşık %80’i ödeme yöntemi olarak kabul edilmesini destekliyor.

Shıba Inu topluluğunun yoğun ilgi gösterdiği ve halen devam eden ankette öğlen saatlerinde yaklaşık 33.000 oy kullanılmıştı.

Fiziksel hediye kartları için Dogecoin ve diğer kripto para birimleri ile ödeme kabul eden AMC Group, 2021 yılının sonuna kadar ödeme yöntemi olarak Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash’i de ekleyeceklerini ve sinema severlerin doğrudan bu kripto paralar ile bilet satın alınabileceğini ifade etmişti.

CEO’nun başlattığı anket sonrası son günlerin popüler kripto para birimi Shıba Inu’nun da ödeme yöntemi olarak eklenmesi bekleniyor.

İlgili Haber
Sinema Devi AMC, Dogecoin Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Bay x

Doge işi bitti arttığı kadar arttı artık siba zamanı…

Anonim

Come on shiba destroy Elon and his doge 😍😍😍

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları