Kripto HaberleriHaberlerAmerikan Yatırımcılar Talepleri Arttırdı!

Amerikan Yatırımcılar Talepleri Arttırdı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerikan yatırımcıların kripto para fiyatlarının artmaya başlaması ile tekrar Bitcoin’e yönelik olarak sosyal medyada ilgisinin artması alım taleplerinin artması olarak karşılık buldu. Bir süredir kripto para birimlerinin fiyatlarında sürekli olarak denge sürecinin başlayıp başlamayacak olduğu tartışmaları ve kripto para birimlerinin tekrar ilgi görüp görmeyecek olduğu sorularına yanıt aranıyordu. Bitcoin fiyatının sürekli değişen yapısı ve sürekli olarak fiyatların farklılık gösteriyor olmasından kaynaklı olarak XRP ve Bitcoin fiyatı ile Ethereum fiyatının piyasadaki alım taleplerinin ve satış taleplerinin nasıl olduğunu gösteren detaylar olarak yorumlanıyordu.

Bitcoin 4.200 doları geçti

Bitcoin fiyatının tekrar 4.200 doları geçmesi ile birlikte başlayan bu yeni süreçte alım taleplerinde artışlar olması beklenen bir sonuçtu. Alım taleplerinin artarak, satış taleplerinin azalması sonrasında ise kripto para birimlerindeki fiyat değişimleri beklenen ve istenen seviyeye doğru yaklaşmaya başladı ve fiyatlar 3.000 dolar seviyesinden 4.200 dolar seviyesine ilk defa uzun bir süre aranın ardından bugün çıkmış oldu. Bitcoin Cash hard forkunun 15 Kasım’da gerçekleşmesine dakikalar kala kripto paralar düşmeye başlamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları