coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinAmerika'nın Sırlarını İfşa Eden Eski İstihbaratçı Edward Snowden Bitcoin Tweeti Attı!

Amerika’nın Sırlarını İfşa Eden Eski İstihbaratçı Edward Snowden Bitcoin Tweeti Attı!

Amerika Birleşik Devletleri Super Bowl LVIII'e odaklanmışken, eski istihbaratçı Edward Snowden dikkatleri Bitcoin'e çekti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz hafta, Bitcoin, 42.970 dolardan 48.663 dolar seviyesine yükselerek %13,25’lik önemli bir artış kaydetti. Mevcut durumda bu yükselişini sürdüren Bitcoin 50.000 dolar sınırı geçti.

Edward Snowden Bitcoin Grafiğini Super Bowl’a Tercih Etti

Amerika Birleşik Devletleri Super Bowl LVIII’e odaklanmışken, önde gelen muhalif eski istihbaratçı Edward Snowden dikkatleri Bitcoin’e çekti. Snowden, Twitter’da Bitcoin grafiğiyle çok izlenen Super Bowl’dan daha fazla ilgilendiğini paylaştı.

Bitcoin’in 48.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmasında çeşitli faktörler etkili oldu. Bitcoin ETF ihraççıları BTC satın almaya devam ediyor ve Grayscale’in getirdiği satış baskısı azalıyor gibi görünüyor. Bitcoin ETF sağlayıcıları büyük miktarda BTC girişi olduğunu bildiriyor.

Buna katkıda bulunan bir diğer faktör de Bitcoin’in katman-2 çözümlerine ilişkin anlatının güçlenmesi ve kripto para alanındaki pek çok kişinin BTC’nin bir değer deposundan daha fazlası olabileceğini fark etmeye başlamasıdır.

İlgili Haber  Ethereum'a İlgi Artıyor! ETH Stake Edenlerin Sayısı Son 5 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Risk sermayedarlarının Bitcoin tabanlı gelişmekte olan projelere fon akışı da Bitcoin’in ilerlemesinde önemli bir rol oynadı.

Yaklaşık altı ay önce bağış toplamaya başlayan uygulamalar şu anda büyük miktarda nakit akışı görüyor ve hatta sermaye ile aşırı doymuş hale geldi.

Bu arada, Super Bowl sırasında, güçlü bir Bitcoin savunucusu olan finans gurusu ve “Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, “Amerikan İmparatorluğu “nun yakında çökeceği beklentisini tweetledi ve onu Roma İmparatorluğu’na benzetti.

Kiyosaki, ABD’nin hızla büyüyen ve şu anda yaklaşık 34 trilyon dolar olan ulusal borcuna dikkat çekti.

Takipçilerini Super Bowl yerine Bitcoin üzerine yatırım yapmaya çağıran Kiyosaki, bu etkinliği Roma ekonomisi hızla çürürken “Romalıları eğlendiren gladyatörlere” benzetti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail