coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum'a İlgi Artıyor! ETH Stake Edenlerin Sayısı Son 5 Ayın En Yüksek...

Ethereum’a İlgi Artıyor! ETH Stake Edenlerin Sayısı Son 5 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Ethereum’larını (ETH) stake etmek isteyen doğrulayıcıların sayısında son beş ayın en yüksek seviyesi görüldü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum ağı, Ethereum’larını (ETH) stake etmek isteyen doğrulayıcıların sayısında önemli bir artış yaşıyor.

Ethereum, Doğrulayıcı Giriş Kuyruğunda Artış Görerek Staking’e Olan İlginin Yenilendiğinin Sinyalini Verdi

ValidatorQueue verilerine göre, yeni doğrulayıcılar için bir bekleme listesi olan doğrulayıcı giriş kuyruğu, 6 Ekim’den bu yana en yüksek seviye olan 7.045’e yükseldi.

225,000’den fazla ETH’yi (562 milyon dolara eşdeğer) temsil eden bu kuyruğun 48 saatten biraz fazla bir süre içinde temizlenmesi bekleniyor.

Ethereum, blok zincirindeki blokları işlemek için gereken süre olan dönem başına ağa katılabilecek yeni doğrulayıcıların sayısını sınırlar. Bu sınırlama genellikle bir yığılmaya neden olur.

Doğrulayıcılar, Ethereum’un proof-of-stake konsensüs blok zincirinin çalıştırılmasına katılmak için ağda en az 32 Ethereum stake eden varlıklardır.

Ethereum yatırma karşılığında, tahvil gibi sabit gelirli araçlardan elde edilen faiz gelirine benzer şekilde sabit bir getiri oranı alırlar.

Kurumsal kripto borsası FalconX’in araştırma müdürü David Lawant, yaptığı açıklamada, Ethereum stake etme faaliyetindeki yeniden canlanmanın, yenilenen canlılığın ilk işaretlerini gösterdiğini belirtti. Bu durumu boğa lehine yorumladı.

İlgili Haber  Ethereum Kurucu Ortağı, Kraken Üzerinden Yüklü Miktarda ETH Sattı

Aktivasyon kuyruğundaki yükselişin, stake edilmiş Ethereum’un yüzde getirisinde çok az iyileşme olduğu ya da hiç iyileşme olmadığı göz önüne alındığında dikkate değer olduğunu da sözlerine ekledi.

Lawant’a göre, herkes potansiyel ETH ETF’lerinin coin yatırımı yapmasına izin verilip verilmeyeceğini görmek için bekliyor. Lawant, “Ark/21Shares S-1 formunu bu hafta bir stake etme bileşeni içerecek şekilde güncelledi.

Önümüzdeki aylarda, 23 Mayıs’taki kilit tarihten önce S-1’de yapılacak değişiklikler, bunun gerçek bir olasılık olup olmadığı konusunda ipucu verecek.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail