AltcoinHaberler

Analist: “Bu Altcoin Cardano’yu Takip Ediyor ve Patlamaya Hazır!”

Analist Justin Bennett'in beklentilerini paylaştık.

Bitcoin’in yeniden 50.000$’ın üzerine çıkmasıyla altcoin markette de güzel yükselişler geldi. Son günlerde sırası gelen altcoinin kendi hareketini yaptığını görüyoruz.

Güne damgasını vuranlar arasında, son 24 saatte %20’nin üzerinde getiri sağlayan IOTA, REV ve FTT var. İçeride kalan yatırımcılar sıranın kendi coinlerine gelmesini beklerken, nakitte bekleyen yatırımcılar bir sonraki yıldızı tespit etmeye çalışıyor.

Analist Justin Bennett, bu konuda VeChain’e (VET) çok güveniyor. Geçtiğimiz günlerde VET ile Cardano’yu kıyaslayan analist, ADA’dan çıkan sermayenin sürekli olarak VET’e aktığını ve bunun uzun süredir bu şekilde olduğunu ifade etti.  Yine aynı hareketin olacağını düşünen analist, VET’in patlamaya hazır olduğunu ifade etti.

VET’in bugünkü hareketi ile düşen trendini kırdığını ifade eden analist, kısa vadeli hedeflerini grafik ile belirtti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu