Kripto HaberleriAltcoinAnalist Bu Altcoinler 2022'de Patlayacak Dedi Ve Hedef Verdi!

Analist Bu Altcoinler 2022’de Patlayacak Dedi Ve Hedef Verdi!

Takip et

Youtube kanalında 200 bin takipçisi bulunan kripto para analisti Sean Benson kripto para piyasalarında yaşanan düşüşlerin ortasında 2022 yılında patlama yapacağına inandığı 4 altcoini takipçileri ile paylaştı.

Terra (LUNA)

Popüler analist listesinde ilk sırada Terraform Labs tarafından geliştirilen Terra’ya yer verdi. Terra içerisinde barındırdığı stabilcoin UST’ye bağlı algoritma kaynaklı yakım mekanizması nedeniyle ön plana çıkıyor.

Analist, bu mekanizmanın uzun vadede Terra için çok yüksek bir trend olduğuna inanıyor. CoinMarketCap verilerine göre yazım esnasında 59,89 $ seviyeleirnden işlem gören Terra’da yükselme potansiyeli gördüğünü söyleyen analist 2022 yılında fiyatın 300 ile 400 $ arasında olacağını belirtti.

Enjin (ENJ)

Analist ikinci sırada oyun geliştiricilerinin Ethereum ağı üzerinde sanal oyun içi öğeler oluşturmasını sağlayan bir yazılım olan Enjin yer aldı.

Analiste göre kripto oyunlarının 2022 yılında başarılı olacağına inanan yatırımcıların kripto oyun yüzlerinden biri olan Enjin’e sahip olmaları gerektiğini belirtti. Kripto oyunlarının geleceğine inandığını söyleyen analist Enjin’de yükselme potansiyeli gördüğünü ifade etti.

Cardano (ADA)

Analist üçüncü sırada Cardano’ya yer verdi. Analist’e göre Cardano aldığı güncellemeler sayesinde akılı sözleşme yeteneğine kavuştu.

İlerleyen süreçte daha fazla proje ADA üzerinde yayınlandıkça bir likidite ihtiyacı doğacağına inanan analist bunların ADA’nın fiyatını pozitif yönde etkileyeceğini söyledi.

Polygon (MATIC)

Son sırada MATIC’e yer veren analist, yaz aylarında MATIC’in yaşadığı muhteşem yükselişin daha da devam edeceğini söyledi. Yaz aylarında 0,6 $ seviyelerinde iken yükselişi ile adından söz ettiren MATIC CoinMarketCap verilerine göre yazım esnasında 1,95 $ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları