blank
AnalizXRP

Analistler Açıkladı: Ripple (XRP) Fiyatı Ne Olacak? – XRP Ekim Ayı Sonunda Ne Kadar Olacak?

XRP fiyatının ay sonunda ne kadar olacağından gelecek haftalarda nasıl gelişmeler göstereceğine kadar detay verildi.

XRP son dönemde 0.25 dolar seviyelerinden alıcılar ararken, özellikle de son dönemde piyasada birçok yatırımcı ay sonunda neler olacağını, XRP fiyatının ne kadar süre daha bu dengeli seviyeleri koruyacağını merakla soruyordu. Bugün birçok kripto para birimi analisti XRP ile ilgili fiyat tahminlerini yayınladı.

Lider altcoinler arasında yer alan ve güçlü duruş sergilemesine rağmen Ripple’ın hamleleri ve de özellikle satış hamlelerinden dolayı son 1 yıl içerisinde güven kaybeden XRP’yi çok büyük yükselişler bekliyor mu? XRP fiyatında neler olacak? Bakalım uzmanlar bu konuda neler demişler…

Tradingbeasts Uzmanları: Ekim Ayını 0.30 Dolarla Kapatacak

Tradingbeasts analistlerince yapılan veri ve grafik çalışmalarına göre 3. büyük altcoin olan XRP’nin Ekim ayını 0.30 dolar seviyesi ile kapatması bekleniyor. Bu seviyenin özellikle de bu ay sonunda gerçek olabilecek fiyat olacağı, bu ay en düşük 0.25 dolar seviyesinin, en yüksek ise 0.37 dolar seviyesinin görülecek olduğuna işaret edildi.

Longforcast Uzmanları: XRP Fiyatı Ekim Ayında 0.21 – 0.27 Dolar Arasında Kalacak

Longforcast analistlerince yapılan açıklamalarda ise XRP’nin Ekim ayında en düşük 0.21 dolar seviyesine, en yüksek ise 0.27 dolar seviyesine kadar yükseliş görebileceği bilgisi verildi. Bugün 0.25 dolardan kendisine yeni alıcılar arayan XRP’de son dönemde özellikle ani bir balina satışına bağlı olarak 0.20 dolara kadar düşüş olabileceği iddiaları piyasanın gündeminden düşmüyor.

Gov.capital Uzmanları: XRP İyi Durumda Değil!

Gov.capital uzmanları ise XRP fiyatının ve genel görünümünün hiç ama hiç iyi olmadığını itiraf ediyor ve ekliyor: XRP fiyatı Ekim 2020’yi 0.24 dolarlı fiyat seviyeleri içerisinde kapatacak. 0.24 doların altı veya üstü olmayacak.

XRP Alınmalı Mı? Satılmalı Mı? – Ne Yapılmalı?

Analistler bu dönemde özellikle XRP fiyatında büyük yükselişler olup olmayacağı konusunda soru işaretlerine gördüğünüz gibi kesin bir yanıt vermiyor çünkü veremiyorlar. Bitcoin’in Square tarafından 50 milyon dolarlık alım yapılmasından sonra adeta patlaması piyasalarda tüm yönü değiştirirken, yaşanacak olan yeni gelişmeler bilinmediği için ne denilse doğru çıkmayabilir. Yükseliş beklentisi olmayan gün yükseliş, düşüş beklentisi olan gün düşüş yaşayan bir ödeme – yatırım – aracından söz edildiğinde hiçbir şey kesin değildir.

Yatırımcı olarak bu dönemde riskler alanların kısa vadeli yatırımlar değil, daha çok uzun vadeli yatırımlar veya yükselişe bağlı yatırımlar yaptıkları biliniyor. Herhangi bir vade belirlemeyen ancak en az 1 yıl kripto para birimini satma ihtiyacı duymayacak olan yatırımcılar farklı seviyelerden alım yaparken, bazıları ise parasını nakit tutmanın en iyisi olduğunu düşünüyor. Profilinizi iyi değerlendirin ve buna göre karar verin.

*Bu içerik Bitcoinsistemi.com’a özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu