Kripto Para

Analistler Kripto Para Fiyatları Konusunda Neden Yanıldı?

Kripto para birimi analistleri iddialı çıkışlarından sonra şok yaşadı.

Kripto para analistleri son zamanların en kötü açıklamalarından birisini geçtiğimiz birkaç gün içerisinde yaptı. Bazı kripto para birimi analistleri yatırımcılara 10 bin dolardan alımlar önerdi ve bunun daha altına düşüş olmayacağını iddia ettiler. Bazıları ise rekor seviyesine doğru gidileceğini iddia ettiler ancak fiyatların bu seviyeden aşağı düşmeyeceğini ve rekorlar kırılabileceğini ima ettiler. Hepsinin farklı açıklamaları ancak ortak beklentileri vardı. Analistler bu kez kısa vadede yanıldı ve 10.000 dolar altına düşmez diye iddialar ortaya atanlar bu kez yatırımcılardan daha fazla tepki çekti.

9.400 dolardan alım yaparak 600 dolar kadar daha ucuz fiyata alım yapabileceğini belirten bazı kripto para yatırımcıları yanıltılmaya maruz bırakıldıklarını iddia etse de bu davranış biçimi doğru bulunmuyor. Analistler hiçbir zaman yatırımcılara zorla yatırım yapmalarını istemiyor veya önerilerinin %100 doğru olduğunu çoğu iddia etmiyor. Analistlerin bu konuda yanılmış olması her insanın kripto paralar ile ilgili gelecekte ne olacağını bilemeyecek oldukları için yanılmaları çok doğal görülmekte. Yatırımcıların bu dönemde yatırımları konusunda kendi kararlarını verebilmeleri daha çok kazanmalarında en faydalı karar olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu