Haberler

Analistler Yıl Sonuna Kadar Yükseliş Bekliyor

Bitcoin ve altcoin yatırımcıları yıl sonunda neler olacağını merak ediyor.

Bitcoin ve altcoin yatırımcıları bir süredir kripto paraların değerinin neden yükselmediği ve neden sürekli piyasanın düşüşleri konuştuğunu merak ediyor. Zaman zaman kripto para analistleri daha büyük değer kayıpları olabilecek olduğundan yakınırken, bazıları da yükselişlerin başlayacak ve durmadan devam edecek olduğunu belirtiyor. Kısacası her kafadan bir ses çıkarken, kripto para analistlerine de %100 güven olmuyor. Hepsi analist ancak 3 farklı tip var. Bir taraf düşüş bekliyor, bir taraf yükseliş bekliyor, bir taraf ise nötr durumda. Tüm bunlar kripto para birimi yatırımcılarının aklını karıştıran sorulara sebep oluyor. Eğer ki kripto para analistleri bugün söylediklerini %100 tutturuyor olsaydı herkes kazanç elde ediyor olurdu.

Çin ve ticaret savaşlarına bağlı

ABD ve Çin arasındaki ticaret savaşına bağlı olarak bu yıl sonunda kripto paraların rekor kırması mümkün. Kripto paraların değerinin rekor kırması için ABD’nin Noel sonrasında Çin’e uygulayacak milyarlarca doların üzerindeki vergiler sayesinde kripto paralara güven artacak ve yatırım yapan kişilerin sayısında yaşanacak olan yeni artışlar sayesinde yeni bir rekor olabilecek. Analistler böyle düşünse de bu konuda %100 kesin bir şey söylemek mümkün değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu