AnalizXRP

Analistlerden Ripple (XRP) Yorumları

Birçok analist XRP'nin yeni bir yükseliş trendine girdiğini düşünüyor. İşte detaylar...

2020 yılına müthiş bir yükselişle başlayan üçüncü en değerli kripto para birimi XRP geçen yılın Aralık ayındaki dibe vuruşunun ardından yüzde 100’lük bir artışla 0,17’den 0,33’e çıkarak hem dikkatleri üstüne çekti hem de yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

An itibarı ile 0,272 dolardan işlem gören XRP belli bir miktar düşüş gösterse de bu tehlikeli bir hareketlenme değil. Analistler ünlü kripto paranın yeniden yükselişe geçeceğinden emin konuşuyorlar.

Financial Survivalism:” XRP Yeni Bir Yükselişin Eşiğinde!”

Tutarlı tahminleriyle tanınan analist Financial Survivalism XRP’nin yeni bir yükseliş trendine gireceğini belirtti ve söz konusu iddiasını Twitter’da yayınladığı bir grafikle de destekledi. Ünlü analist, XRP’nin güncel fiyatından en az yüzde 70 daha fazla bir değere sahip olabileceğini ifade etti.

Josh Olszewicz: XRP Aya Çıkacak!

En az Financial Survivalism kadar tutarlı tahminleri olan bir diğer analist Josh Olszewicz da XRP’nin yükselişe geçeceğine inananlardan. XRP’nin bu yıl düşüş trendini kırarak müthiş bir yükselişe geçeceğine inandığını belirtti.

Trader Smokey: “XRP Trendi Yeniden Olumlu Hale Geldi”

Analiste göre 0,28 dolar XRP için çok önemli bir seviye olmakla beraber geçtiğimiz haftayı bu seviyenin üzerinde kapaması gayet olumlu olarak görülüyor. Zira bu hafta da 0,28 doların üzerinde bir kapanış olursa XRP ilerleyen günlerde daha yüksek seviyeleri görebilir.

Tabii XRP hareketlerini değerlendirirken Bitcoin fiyatını baz alarak yorum yapmak son derece önemli. Zira altcoinler Bitcoin yükselirken onu gölgede bırakacak yükselişler yaşayabiliyorken düşüş döneminde de çok daha fazla değer kaybedebiliyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu