coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAnaliz Şirketi, Binance Üzerinde Listelenme Potansiyeli Olan 5 Altcoini Açıkladı

Analiz Şirketi, Binance Üzerinde Listelenme Potansiyeli Olan 5 Altcoini Açıkladı

Kripto para borsası Binance'in 2023 yılında 2022 yılına göre daha az altcoin listelemesi yaptığı tespit edildi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Binance 2022’de 37 proje listeledi ve 2023’te ise şu ana kadar 22 proje listeledi. Analiz şirketi Layergg’ye göre boğa piyasasının ayak seslerinin de geldiği şu günlerde şirket bir listeleme akını başlatabilir.

İşte analiz şirketinin tahminlerine göre muhtemel listelemeler ve nedenleri:

XDC Network (XDC)

Bir tokenizasyon projesi olan XDC Network, SBI VC Trade ile ortaklık kurmuştu. Henüz Binance’de listelenmemiş olan tek ISO 20022 uyumlu proje olarak da göze çarpıyor.

Japonya, merkezinde SBI’ın bulunduğu, hükümet öncülüğündeki bir tokenleştirme ve stablecoin girişiminin ortasında olduğundan, analistlere göre Binance Global’in Japonya ile ilişkili birden fazla projeyi listelemek için strateji belirleme olasılığı yüksek.

Toncoin (TON)

Henüz Binance’de listelenmeyen tek ilk 20 piyasa değeri projesi olan Toncoin, DFSA tarafından onaylanmış bir sanal varlık olarak kabul edilmişti. Binance’in Dubai’deki genişleme çabaları göz önüne alındığında, bu, analistlere göre listeleme olasılığının güçlü olduğunu gösteriyor.

İlgili Haber  LayerZero Airdrop'unun 10 Gün İçinde Piyasaya Sürüleceği İddia Edildi: Analistlere Göre 18 Proje Etkilenebilir

Helio Protocol (HELIO)

Binance Labs tarafından 10 milyon dolarla desteklenen Helio Protocol, BNB Chain’in İzleme Listesi’nde yer alıyor. Toplam kilitli değere göre Binance’in BNB Chain ekosistem projeleri arasında ilk 10’da yer alıyor. HELIO tokeninin yakında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve şu anda Binance’de listelenen BNB zinciri LSD-fi altyapı projesi bulunmuyor.

LayerZero (ZRO)

Binance Labs, a16z, Sequoia, Multicoin, Coinbase tarafından 293M ile fonlanan LayerZero, geçtiğimiz günlerde SSL sertifikasının 3 Kasım tarihinde alındığını duyurdu. Proje piyasa tarafından merakla bekleniyor ve analistlere göre büyük borsalarda eş zamanlı olarak listelenmesi muhtemel.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail