Kripto HaberleriHaberlerAnchorage: 3. Kripto Para Olarak XRP'yi Ekledik

Anchorage: 3. Kripto Para Olarak XRP’yi Ekledik

Takip et

Kripto para birimi saklama platformu-şirketi Anchorage tarafından yapılan açıklamada şirketin bundan sonra 3. büyük kripto para birimi olarak bilinen XRP’yi desteklemeye başladığı açıklandı. Kripto para saklama platformundan yapılan açıklamada müşterilerin bundan sonra XRP saklama hizmeti alabilecekleri, bununla ilgili Ripple ile yakından çalışmalar yapıldığı açıklandı.

Bir süredir XRP ile ilgili soru işaretleri olmasına karşılık birçok insan elinde XRP barındırmaya devam ediyor. Bazı insanlar özellikle XRP’ye son derece fazla güveniyor ve mevcut eleştirileri bile görmezden geliyorlar.

XRP’nin şirket ve platformlar tarafından desteklenmesi daha güvenilir olduğu anlamına gelmezken, özellikle de bu tür platformlar tarafından XRP’nin desteklenmesinin aslında XRP’yi güvenilir kılmadığı konusunda çok sayıda XRP yatırımcısı emin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları