Haberler

Andreas M. Antonopoulos: Bankaları yok edebilir

Kripto para ve Bitcoin denildiği zaman en fazla tanınan isimlerden biri olan ve adını sürekli olarak sosyal medyada duyuran Andreas M. Antonopoulos, kripto paraların gelecekte bankalar ve finans şirketlerinin yerine geçebilecek olduğunu, buna herkesin hazırlıklı olması gerektiğini dile getirdi.

Andreas M. Antonopoulos yatırımcıların gelecek yıllar için beklentilerinin çok daha iyi veya kötüsünün ortaya çıkabileceği iddialarının yanı sıra kendisinin de iyi yönde bir beklentisinin olduğunu,  Bitcoin’in tüm dünyanın banka sektörü üzerindeki etkisini ciddi oranda göstermesi ve bunun sonucunda kripto para ile ilgili tüm adımların daha kolay atılmasını sağlayabilecek olduğunu açıkladı.

Bence gelecekte kripto paralar bankaları ve finans şirketlerini geçecek. Kullanım oranları, yatırımcı sayısı ve Bitcoin fiyatı buna bağlı olarak çok daha fazla artabilecek. Benim kendimin bireysel olarak beklentisi bu yönde, bekleyeceğiz ve en kısa sürede sonuçlarını daha kolay, daha çabuk görmeye başlayacağız. Henüz bu sadece benim iddiam, bankaların önlem alabilecek olduğu hesaba katılmalı. – Düzeltme / – Andreas M. Antonopoulos

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu